בירת הנוער 21.7-7.8 סינמה סיטי ירושלים

סינמה סיטי

בירת הנוער הירושלמית חוזרת ובענק !

העירייה, אגף חברה, מחלקת נוער, בשיתוף עם חברת אריאל תפעיל החל מה-21 ביולי ועד ה-8 באוגוסט מתחם נוער ייחודי מלא בהפתעות בסינמה סיטי ירושלים. במתחם ייהנו בני הנוער הירושלמים מפעילות גיימינג חדשני, חדר בריחה, מטווח אלקטרוני ומחירים מיוחדים למגוון המסעדות במתחם.

מידי ערב יתקיימו במתחם הופעות של האמנים הגדולים והאהובים, נועה קירל, אנה זק, סטטיק ובן אל, מרגי, סטפן ועוד, וכן של הסטנדאפיסטים מהשורה הראשונה, ביניהם אורי חזקיה, אמירם טובים, דניאל אסייג, חן מזרחי ועוד. בנוסף יתקיימו בגג המתחם מסיבות עם מיטב התקליטנים כאשר במסיבת הסיום שתסגור את אירועי בירת הנוער, יגיע די ג׳יי סקאזי להרקיד את הנוער הירושלמי. בנוסף ייהנו הצעירים ממגוון סרטים בעלות של עשרה שקלים בלבד.

״מטרת הפרויקט היא לתת לבני הנוער הירושלמים, דור ההמשך של העיר שהיה סגור בבית בשנה האחרונה, מתחם מהנה וחדשני, מקום בילוי עם מגוון אטרקציות והפתעות. אנחנו נרגשים לארח בבירת הנוער את מיטב האמנים הישראלים במחירים מיוחדים במיוחד עבור בני הנוער בעיר״, מספרים בעירייה.

ראש העיר, משה ליאון: ״אני נרגש להשיק את המתחם החדשני שעמלנו עליו תקופה ארוכה למען הנוער בירושלים. המתחם שיכלול מגוון אטרקציות ומופעים של אמנים מובילים, נועד כולו עבור בני הנוער הירושלמים והוא למעשה אחד מתוך שורה ארוכה של אירועים שאנחנו עוד מתכננים עבור דור העתיד הירושלמי. אני מזמין את כלל הנוער הירושלמי לקחת חלק בבירת הנוער, לצאת ולבלות ולנצל את ימי הקיץ בירושלים!״

לוח המופעים:
– 21.07, יום רביעי – אירוע פתיחה חגיגי עם סטטיק ובן אל וחן מזרחי
– 22.07, יום חמישי – נועה קירל
– 24.07, מוצ״ש – מסיבה עם הדי-ג׳יי אלעד עמדי
– 25.07, יום ראשון – מופע סטנד-אפ, שאולי בדישי
– 26.07, יום שני – מופע סטנד-אפ, שגיב פרידמן ושי יום טוב
– 27.07, יום שלישי – אנה זק
– 28.07, יום רביעי – מופע סטנד-אפ, אמירם טובים
– 29.07, יום חמישי – עדן מאירי
– 31.07, מוצ״ש – מסיבה עם הדי-ג׳יי לודה גרוס
– 01.08, יום ראשון – מופע סטנד-אפ, דניאל אסייג
– 02.08, יום שני – מופע סטנד-אפ, אורי חזקיה
– 03.08, יום שלישי – מרגי
– 04.08, יום רביעי – מופע הרכבים צעירים
– 05.08, יום חמישי – סטפן
– 07.08, מוצ״ש – מסיבת סיום מטורפת עם הדי-ג׳יי סקאזי

המתחם יפעל בימים א׳-ה׳ בין השעות 12:00 – 24:00, ובמוצאי שבת עד השעה 24:00. הכניסה למתחם תהיה ללא עלות, כאשר האטרקציות וההופעות השונות הן בעלות מסובסדת.

לפרטים מלאים ניתן להיכנס לאתר האירוע – https://bit.ly/youthcapital2021