עדן חסון בבריכת הסולטן – 8\11

היוצר והזמר עדן חסון מלך הפלייליסט שכל שיר שלו כובש את המקום הראשון במצעדי הרדיו, וברשתות הניו מדיה: יו טיוב, ספוטפיי, אפל מיוזיק ויו טיוב מכריז מופע ראשון בבריכת הסולטן, ירושלים שייערך ב 11/8/22.

עדן חסון, בצניעות ותחכום יוצאי דופן הצליח לסלול את דרכו באופן טבעי ונונשלנטי כשאת כל שיריו הוא כותב, מלחין ומבצע . את הפריצה הרשמית עשה עם שיר הבכורה שלו "שמישהו יעצור אותי" שזכה בפרס הישג השנה של אקו"ם לשיר הטוב ביותר לשנת 2018 ובהמשך דרף את תואר איש השנה במוסיקה, הזמר המושמע ביותר של אפל מיוזיק 2020 והאלבום השני המושמע ביותר בניומדיה ב 2020.
ומאז באמת שאף אחד לא יכול היה לעצור את היוצר המוכשר שהביאלנו את להיטי העל: "ילדים כאלה", "שיכורים", "כפיות","מתפוצץ לי הראש", "אין יותר מועדונים", "איך את אוהבת", "שקיעות אדומות","את חסרה לי", "סיבובים", "אל תשברי לי את הלב", "גדל לי קצת זקן","מה פספסתי", "מדליקה לי הכל", "באור גדול","כולם רוצים אהבה", "מבטיח", "לא מרגיש טוב" ועוד ועוד… שהגיעו ללמעלה מ200 מיליון צפיות וקרוב ל 350,000 אלף מנויים ביו טיוב שאף זיכו את עדן במקום השלישי בתואר האמן הישראלי הנצפה ביותר ביוטיוב כשבאמתחתו רק 3 שנות קריירה!

הוא כבש בענק את פארק הירקון במופע סולד אאוט ,היכל מנורה עם 4 מופעי סולד אאוט, קיסריה,היכל התרבות, האנגר 11, הארנה בירושלים,בלומפילד עם 5 הופעות, אמפי אשדוד ומוצקין וכל ההיכלים הגדולים, ומכר עשרות אלפי כרטיסים בהופעות פתוחות, הישג חסר תקדים במדינה בשנות הקורונה האחרונות, במהלך הופעותיו קיבל מגן על הישג מטורף של חצי מיליארד שימושים בניו מדיה !
ועכשיו אחרי ששבר שיאים בכל הפלטפורמות ובכל היכלים ואיצטדיונים בישראל הוא מכריז על מופע בפארק הירקון שם יבצע את השירים המרגשים מתחילת הדרך ועד להיטי הענק של היום, כשהקהל הישראלי זוכה להיחשף למוסיקאי שמביא שילוב מנצח של כישרון, דיוק וקסם שבאים לידי ביטוי בהופעותיו אליהם אוזלים כל הכרטיסים מראש.

במופע יהיו שלל הפתעות, פירוטכניקה מיוחדת, רקדנים ושואו ענק כמו שרק עדן יכול להפיץ.

להזמנת כרטיסים לחץ כאן